It was quite an exciting battle. And I’m happy that Elastigirl had lost it. Her superpowers are great match for the cartoon world. Thanks to them, even the violent actions with her body look comically, in a way.
Это была довольно напряженная драчка.
И я доволен тем что Эластика проиграла её. Её суперспособности отлично подходят под мультяшный мир. Благодаря им довольно жесткие действия с её телом смотрятся даже с некоторой степенью "комичности".
Wolfcub
2017-10-30 07:04:12 +0000 UTCDAHR
2017-10-30 02:18:09 +0000 UTCSpeSt
2017-10-30 01:31:42 +0000 UTC