SamuKata
Meruken
Meruken

patreon


Блич ТКВ 12

13 серию завтра выпущу думаю, Борутыча подвинем

Comments

Если завтра будет 13 серия, будут кайфы ))

Андрей Щербаков

Квінсі це не повністю люди але про це буде потім розказано. А стосовно рас , я зрозумів це так: Квінсі протилежні шинігамі(себто можуть з ними боротися), люди протилежні порожнім(теж певним чином можуть давати опір пустифікації). Виходячи зі схеми порожні мають слабкість перед квінсі, їх душі руйнуються при смерті від стріл квінсі, але і душі квінсі руйнуються від контакту з порожніми(за аналогією), бо вони не є протилежностями. Тому виникає самознищення душі. І от що цікаво якщо в Урахари на момент вайзардів не було сиворотки квінсі і людини , то як він зупинив перетворення адже шинігамі не може протистояти порожньому , бо він не його протилежність, а хогьоку при цьому не вміє виконувати бажань , а вміє тільки направляти події в правильне русло. Єдина відповідь це якщо він допетрав зробити цю сироватку в той самий момент, короче треба думка експертів)

Богдан Леснянський

Ичиго самый гибридный чел в Бличе, даже того самого,не буду спойлерить)

Рассулов Шамхал

Кайф

Богдан Леснянський

Дооооо туда Боруто

Aizazun

Сгл

Рука Дикса

Все правильно,борутыча можно подвинуть

Бодя Furman

о кайф

Василь Чернявський

Шикарно!!!)

Евгений Шаповалов

Ништяяяяяк

Sullavines


More Creators