Sasuke and Sakura fishing)))
Added 2024-05-30 09:44:29 +0000 UTC
I apologize for my absence, I caught a cold. I'm feeling better now, I'm trying to draw something.)
thank you for your support!
прошу прощения за отсутствие, подхватил простуду. сейчас уже чувствую себя лучше, пробую что-то нарисовать)
благодарю за поддержку!