Желейка
Йооой. Ну тільки подивіться на цього малюка. Але тільки дивіться! Адже він ніжиться на сонечку
2024-05-05 17:35:43 +0000 UTC View Post
Йооой. Ну тільки подивіться на цього малюка. Але тільки дивіться! Адже він ніжиться на сонечку
2024-05-05 17:35:43 +0000 UTC View PostВже давно мене тягнуло перемалювати цю роботу. Хоч і знала що тепер не можу намалювати нічого такого ж жахливого як раніше. Але бажання таки було - от і перемалювала.
Вже завтра зроблю ...
2024-04-30 19:34:21 +0000 UTC View PostВже майже середа, а я тільки зараз закінчила ці малюнки. Так, активність впала, а скорим часом можливо впаде ще сильніше(так, я наголошувала що намагатимусь бути більш активною, але як можете ...
2024-04-16 19:04:09 +0000 UTC View PostЙой, нарешті і справді потихеньку почала малювати. Сподіваюсь не закину знову найближчим часом
2024-04-10 18:15:49 +0000 UTC View PostОтаній тиждень, а навіть більше, сиділа з дуже поганим самопочуттям(не поспішаю називати свій стан хворобою як "депрессія", але те що я була неймовірна засмучена і розщарована в собі - то прав...
2024-04-06 16:35:59 +0000 UTC View PostА ось і я з новим артом нового агентаю Гадаю, не буду нічого писати про цю роботу, адже це буквально спонтанний арт, якого я заздалегідь ніяк не продумовала
2024-03-24 11:21:48 +0000 UTC View PostА ось я і доробила цей референс. 2/8 переробленних референсів готові. Якось іншим разом займусь іншими персонажами. А так, тепер я можу йти спати, а вже завтра братись за щось інше
2024-03-21 23:28:17 +0000 UTC View PostТимчасово відійшла від малювання Валоранту, щоб приділити трохи уваги своїм персонажам
2024-03-20 14:52:31 +0000 UTC View PostЗакортілось намалювати щось миле й простеньке. Ось чому тепер ми маємо маленького Омена, що дивиться Губру Боба
2024-03-19 16:53:10 +0000 UTC View PostА ось і відео про яке я казала. Приємного перегляду:
https://youtu.be/IMzlimzUATg
Щось потягнуло на якийсь великий арт, і от що з цього вийшло. В скорому часі, сподіваюсь, знайду в собі сили змонтувати speedpaint по цій роботі
2024-03-12 14:34:31 +0000 UTC View PostВирішила щось сьогодні трохи більше помалювати, то от ще й жменьку скетчів в "подарунок"
2024-03-03 13:58:00 +0000 UTC View PostПросто мила робота з Оменом, натхненням для якої була майбутній стікер у наступному бойовому пропуску
2024-03-03 13:37:02 +0000 UTC View PostЩось знову потягнуло на щось гарне, але при тому й дивне. Тож тримайте Омена у спідниці. Для чого? Я не знаю, правда. Але тримайте :)
2024-02-26 16:33:53 +0000 UTC View PostЩось мене потягло поновити шпалери в телефоні. Тож от і намалювала собі на скору руку улюбленних хлопчиків ю Тепер от сиджу. Насолоджуюсь
2024-02-19 11:07:34 +0000 UTC View PostЗнаю, вийшло так собі. Та зараз малювати на скору руку щось хоч трішки глобальніше - я не витримаю. Пробачте
Йой! Кхм. Зі святом вас! Сподіваюсь ви вже знайшли того, з ким би хотіли його розділ...
Сайфер поцікавився - Омен продемонстрував. Цікаво, що йому не подобається то :/
2024-02-05 22:32:02 +0000 UTC View PostКожен день в мене починається зі зборів до університета, а потім очікування на електричку. І чомусь дуже захотілось це намалювати. Ви просто й уявити не зможете яку насолоду я отримала поки ...
2024-02-04 23:00:50 +0000 UTC View PostЙой, Вайпер вже зовсім загралась з Оменом. Хоча, я сподіваюсь вона зможе все повернути як було
2024-01-31 21:45:50 +0000 UTC View PostЙой, знайшла пісню від якої роки назад просто кайфовала, на стільки сильно вона мені душу рве. Що вирішила намалювати щось сумне, і в той же час з підтекстом лору. Хоча в цій роботі говорити пр...
2024-01-22 20:46:34 +0000 UTC View PostЯ дуже хочу малювати більше, особливо якогось більш інтимного контенту, але не маю натхнення більшу частину часу. А як є, то не має сил щось малювати. Не в фізичному, а моральному. Адже в мене в...
2024-01-18 16:15:05 +0000 UTC View PostНарешті я закінчила цей арт з нашою головною четвіркою з останнього сінематику. Просто щось для настрою з улюбленими персонажами. А тепер, можу повернутись до підготовки до екзаменів
2024-01-14 00:28:45 +0000 UTC View PostА ось нарешті й довгоочікувана анімація. Йой, я прям занадто її затягнула, щиро каюсь! Сподіваюсь вам сподобається!